Animal

10. března 2009 v 12:10 | Arwen |  .::Moje tvorba::.
Když mě vidíš, jak jdu po ulici, nebo tajně prohlížíš mé fotky. Všimneš si, že jsem trochu jiná, že dokážu ukázat tu jemnou stránku? Někdy říkají, že vypadám jako dáma, někdy říkají, že mě láska dokáže zkazit. Ale nenech se ovlivnit tím, co vidíš. Někdy ta posedlost vyplyne na povrch. Uvnitř každé je žena, která nikdy nebude mít dost. Ta, kterou se většina snaží zapudit, ale hrát podle pravidel je pro ní tvrdé protože dřív nebo později něco vybuchne. Pořád mám v sobě ten hřích, pořád ve mně je ta míra hříchu. A jestli chceš něco víc, pojď a uvolni toho blázna ve mně. Pořád v sobě zadržuji tu touhu, pořád v sobě mám ten hřích, a pokud chceš víc. Tak se zblázni do mě. Je mi jedno co si o mě říkají, je mi jedno co si o mě myslí. Ale pokud to chtějí, já to mám. Proč je žena pořád pod takovým dohledem a jednoduše nemůže dělat to, co by chtěla? Aniž by jí nazvali milionem věcí? Říkají, že nejsem ta, kterou znali. Prý jsem jiná, ale nenech se zmást.
Okolo jsou ženy, které jen zírají a mluví. Které se nikdy neodhalí a nikdy nevysloví svůj názor. Dávají si pozor, protože se bojí. Ale nevědí, o co přicházejí. Každá má tu hříšnou míru v sobě. Stále jí má. Neříkej mi jak se mám chovat, protože já taková nikdy nebudu. Neříkej i co mám dělat, protože nikdy nedopadnu jako ty. Nekoukej se na mě tak, protože já se nezměním. A jestli jsi jedním z těch, co mluví o mém životě tak jen plýtváš časem. Pokud chci provokovat, pokud chci být středem pozornosti, to není hřích. Protože já sem stále hříšná stále jsem stejná. A jestli chceš něco víc, pojď, já zešílím.
Říkej si, co chceš, ale má kůže je vážně jemná. Vedu svůj život tak jak chci a moje hra je vážně pohlcující. Už sem tě dostala. Nezastavitelná. Řekni, že jsi připraven na zítřek, před tím než se otočím a odejdu dál. Nikdy jsem ti nenavodila špatnou náladu? Nikdy jsem nerozhýbala tvou postel? Nikdy jsem neotřásla tvým světem? Neříkej, že by mě něco zastavilo. Teď se hýbej jako by divokost vždy proudila v tvých žilách. Stáváme se šílenými a hudba co se line prostorem ti otřásá mozkem. Nemůžeš překousnout mojí nespoutanost, nesneseš ji. Přesto tě ke mně stále táhne, je to sexy. Toužíš mě poznat a vidět tu zranitelnou část mě, možná že již není. Ztratila jsem jí ve své divoké hře. Stejně lehce jako ty upadneš do mé ledové náruče a utopíš se v mých žhnoucích plamenech. Říkej si, co chceš, ale má intuice je jasná. Budeš skákat, tak jak já pískám. Ovládnu tě, jsem manipulátorka. Utopíš se ve mně. Chlad a spalující vášeň, to jsem já. Nezastavitelná a ty budeš jen další krysa co padla do pasti. Modli se. Nezastavitelná
Jsem bojovník. Něžná princezna. Mám svůj šperk, oči orla. Lvice,co viděla tě přijít a trpělivě čeká na svou kořist. Je to moje ego co mi nedovolí se poklonit, co mi nedovolí prohrát. Život je jen džungle. Jsi dost statečný, abys v ní mohl jít? Pohybuji se v kruzích, dokud si nerozestavíš svojí obranu. Jsi divoký a hříšný jako zvíře? Umíš zavrčet a bránit se jako zvíře? Znič mě a roztrhej mě na kusy jako zvíře! Hluboko uvnitř tebe je zvíře, vypusť ho! Vypustili mě z klece, jsem divoká. Nevidíš, jak mi žhnou oči? Cítím tvůj strach, vidím, jak utíkáš. Zaženu tě do kouta. Ochutnáš ten nejhorší jed, jediný polibek mých rtů. Jsem sladce zlá, divoká drtivá temnota uvnitř. Kroužím kolem tebe v kruzích, co se stahují. Jsem divoká a hladová jako zvíře. Vrčím a řvu touhou jako zvíře. Tak pojď, pojď jako zvíře! Znič to, rozdivoč se jako zvíře. Hluboko uvnitř tebe je zvíře, ta bestie vypusť ji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama