Michael Kenji Shinoda

28. dubna 2006 v 20:43 | me, me and me:-) =A.r.w.e.n |  Clenové LP-Chester,Mike,Brad,...
Michael Kenji Shinoda (rap, vokály, kytara, sampling, piáno/klávesy)
Mike se narodil 11. února 1977. Jeho otec je Japonec a matka Rusko-Maďarka. V dětství navštěvoval Agoura High School, po maturitě studoval umění na univerzitě v Passadeně, jeho studijním oborem byla ilustrace, ale věnoval se především grafickému designu. Za svůj nejsilnější životní okamžik považuje převzetí diplomu na univerzitě.
Deset let docházel na hodiny klasického piána, ale postupem času ho vážná hudba omrzela a on zatoužil dostat se dál. Právě na škole se seznámil s Bradem Delsonem a spolu začali skládat hudbu.
Mike má mladšího bratra Jasona, psa Bessie, nosí kontaktní čočky a prý je dokonce vzdáleným příbuzným skladatele Čajkovského. Je také velkým fanouškem popové zpěvačky Dido.
Díky vystudovanému designu navrhnul pro Linkin Park typického vojáka s křídly a vlajkou (voják je symbolem tvrdší metalové a hard-rockové složky jejich hudby a křídla vážky symbolizují jemnější, "lehčí" melodie a tóny), vytváří booklety a covery k albům a je hlavní skladatelem textů skupiny. V březnu 2003 se Mike, ke smůle všech fanynek oženil.
V listopadu roku 2005 vydal své sólové hiphopové album The Rising Tied pod pseudonymem Fort Minor, ale stále zůstává platným členem kapely.

Prohlásil: Psaní písní, a možnost se o ně podělit o statními, je úžasná zkušenost... Nedokážu si vybavit něco úžasnejšího, než pohled na lidi z tak odlišných vrstev jak se sešli, aby si užili hudbu. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pacific+poker pacific+poker | E-mail | Web | 24. listopadu 2006 v 21:47 | Reagovat

[URL=http://www.findish.com/finance/mobile-home-refinance.html ]Finance Mobile Home Refinance[/URL] Finance Consumer Credit Reports- [URL]http://www.findish.com/finance/consumer-credit-reports.html [/URL]; 015a24b13b 1715a2aa255965f9 88e14eb59d779b31

2 brtka brtka | 21. května 2007 v 8:58 | Reagovat

ja ho proste miluju:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama