David Michael Farrel (baskytara)

28. dubna 2006 v 20:45 | me, me and me:-) =A.r.w.e.n |  Clenové LP-Chester,Mike,Brad,...
David Michael Farrel (baskytara)
Narodil se 8.2.1977 v Plymouth, ve státě Massachusetts a ve skupině vystupuje pod přezdívkou Phoenix. Z Plymouthu se později přestěhoval do Los Angeles, kde nyní žije se svou manželkou, se kterou se oženil 28.12.2002.
Na střední škole působil v kapele "Tasty Snax", která se později přejmenovala na "Snax". Původně hrál na kytaru, až v Tasty Snax přešel na baskytaru. Po nějaké době působení v Xero se rozhodl odejít, za rok a půl se vrátil už do Linkin Park. Proto se také nepodílel na jejich debutovém albu Hybrid Theory.
David je označován za sportovce skupiny. Jezdí na snowboardu a rád si zahraje fotbal. Pochutná si na mexickém jídle a neodolá zmrzlině. I když vystupuje většinou v pozadí, je prý ze skupiny nejvýřečnější. Nemá žádná tetování, ani piercing a ve studiu je prý rád sám, aby se na hru mohl plně soustředit.

Prohlásil: Po dlouhém roce stráveném mimo kapelu bylo těžké se aklimatizovat a zorientovat. Rád bych poděkoval všem, kdo nás podpořili jak na stránkách, tak na našich koncertech, víc než jsem očekával. Možnost tvořit hudbu s bandou mých přátel je opravdu požehnání. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama